Alicja Borkowska-Półtorak

Alicja Borkowska-Półtorak

psychoterapeuta, coach

+48 22 462 69 62, +48 501 897 471

 

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką i trenerką pracującą w nurcie Gestalt. Szkolenie w zawodzie psychoterapeuty ukończyłam w Krakowie, w Instytucie Terapii Gestalt oparciu o standardy EAP (European Association for Psychotherapy) i EAGT (European Association for Gestalt Therapy).

Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi i młodzieżą, które zdobywałam w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia na Oddziale Zaburzeń Nerwicowych – Szpital Tworkowski oraz na licznych warsztatach psychoedukacyjnych, warsztatach pracy z ciałem, pracy ze snami, a także treningach rozwoju osobistego prowadzonych w nurcie Gestalt.

Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt.  Moją pracę regularnie superwizuję u certyfikowanych superwizorów współpracujących z Instytutem Terapii Gestalt.

Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych i młodzieży.

Jestem także dyplomowanym coachem i realizuję  procesy coachingowe w podejściu Gestalt związane z rozwojem kariery oraz rozwojem osobistym. Ukończyłam podyplomowe Studium Coachingu w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej /Laboratorium Psychoedukacji.Alicja Borkowska-Półtorak – ZnanyLekarz.pl